Yüksek darbe polistiren HIPS plastik levha, yüksek mukavemet, iyi kalıplama, boyut ve sıcaklık stabilitesi, boyanabilirlik, yapışma ve baskı ile tekrar işleme yeteneğiyle birlikte, HIPS reçinesi, elektrik uygulamalarında, yapı malzemelerinde ve Kamuda beş ana reçineden biri haline getirmiştir. mallar ve diğer birçok kullanım alanı. PE, PP ve … reçineler gibi çeşitli özelliklere sahip kristal olmayan bir reçine olarak HIPS. olduğunu. Moleküler yapı durumunda, kristalizasyonda bir değişiklikle, plastik tabaka reçinelerinin özelliklerinde ve boyutlarında önemli bir değişiklik yoktur. Ek olarak, düşük erime viskoziteli polistiren ısı, işlem, ısıyla şekillendirme ve sünger şekillendirme ile kolayca bozunmaz. HIPS levhaları mükemmel etki ve ısı direncine ve mükemmel kalıplamaya sahiptir. Ayrıca bu tabakaların farklı kalıplama yöntemleriyle işlenmesi mümkündür.

پلی استایرن مقاوم HIPS

GPPS Polistiren

Genel olarak kullanılan GPPS jenerik GPPS, işlem sırasında iyi ısı direnci, iyi sıkıştırma ve akışkanlık gibi özelliklere sahip olmalıdır. Bu polistiren, yüksek dielektrik özelliklere sahiptir ve bu nedenle elektrik uygulamalarında büyük bir kullanım alanı bulmaktadır. Bu ürünün markası İran kristal pazarında.

Yüksek darbe polistiren HIPS levha

Bu tip Yüksek etkili polistiren HIPS levha darbeye karşı dayanıklıdır ve bu nedenle bulaşık ve ev eşyalarının üretiminde kullanılır. Bu malzemenin markası İran’ın Hymkent pazarında.

Endikasyonları

Yüksek darbe polistiren HIPS, tek kullanımlık kaplar, elektronik aletler, saat kılıfları, televizyonlar, radyolar, spor ürünleri, oyuncaklar, soğutmalı ısıtıcılar, buzdolapları, dondurucular ve ev aletleri üretmek için

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir