Stiren Akrilonitril SAN, ABS üretimi için temel bir bileşendir ve bir katı, katı ve şeffaf bir malzemedir. Görünür aralıktaki bulaşma% 90’dan fazladır ve bu nedenle rengi kolayca emer, ayrıca termal şoka karşı dirençlidir ve kimyasal direnci yüksektir.

Stiren Akrilonitril SAN

uygulamaları

Mutfakta kullanım için berraklık ve direnç, yağlara, yağlara ve akrilonitril bütadien stiren temizleyicilerin kombinasyonu, kaselerin, evyelerin ve eldivenlerin karıştırılması için çok uygundur. Ayrıca ısı yalıtım kaplarının dış yüzeylerinde, tabak ve kaselerde, kaşık ve çatallarda, kahve filtrelerinde, kavanozlarda, tenekelerde ve yiyecek saklama kaplarında kullanılır. Diğer çok amaçlı mutfak eşyalarının kullanımı catering şirketleri içindir.

Bu malzemenin iyi görünmesi, özellikle boyandığında ve SAN üzerine baskının rahatlığı, tuvalet malzemelerinde (diş fırçaları ve tuvaletler) ve kozmetik ambalajlarında kullanım için uygundur. SAN, örneğin yazıcılar, hesap makineleri, aygıtlar ve lambalar gibi çeşitli dış kaplamalar gibi birçok uygulamada ofis ve endüstriyel malzemelerde kullanımı zordur. Diğer kullanımlar balanslar, akü çerçeveleri, ocak parçaları, yazı ve tasarım ve iklimlendirme sistemleri için silindir çarkları içerir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir