dish-washing liquid

bulaşık deterjanı, yağları ve yiyecek katkı maddelerini kaplardan çıkarmak için tasarlanmış bir köpüktür. bu sıvı, kartuşlar, jeller, sıvılar, ambalajlar, tozlar ve haplar olarak üretilir ve pazarlanır. Her durulama sıvısı ağartıcı, enzimler veya yıkama maddeleri içerebilir.

Bazı ev bu sıvı, boraks, uçucu yağ, okaliptüs yağı ve rendelenmiş şerit sabun gibi yiyecekleri kullanabilir. Kimyasal bulaşık yıkama sıvısı, yüzey aktif madde olarak bilinen bir seri tatlandırıcı serisidir. Türleri Bulaşık makineleri için bulaşık yıkama deterjanları, kartuşlar, jel, sıvılar, pacs, toz ve tabletler olarak çeşitli şekillerde üretilir ve pazarlanır.

Türleri


Bazı bu sıvı , diğerleri arasında boraks, uçucu yağ, okaliptüs yağı ve rendelenmiş çubuk sabunu gibi malzemeler kullanılarak ev yapımı olabilir. Bulaşık yıkama deterjanları farklı koşullar altında çalışmak üzere formüle edilebilir. Bazı durumlarda, uygun şekilde formüle edilir ve genellikle sıcak suyla yıkanmanın yanı sıra çalışmayacak olmalarına rağmen soğuk suyla veya deniz suyuyla kullanılabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir